start » Aktualności » Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

MWSLiT Wrocław - logo

16.09.2013

MWSLiT opracuje plan zrównoważonego rozwoju transportu publicznego na Dolnym Śląsku!

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu ponownie została wyróżniona ze względu na swoją działalność naukową. Dorobek naukowo-badawczy Uczelni zaowocował kolejnym wygranym przez MWSLiT przetargiem dotyczącym opracowania zrównoważonego planu rozwoju transportu publicznego na terenie województwa dolnośląskiego.

28.08.2013

Utrzyma się ten, kto zainwestuje w wiedzę… czyli DLACZEGO WARTO STUDIOWAĆ W MWSLIT?

Ile razy zastanawialiście się, co chcecie robić w przyszłości? Nie da się ukryć, że obecnie wielu młodych ludzi wybiera kierunki studiów kierując się modą, namową rówieśników, rodziców, nie zastanawiając się przy tym nad własnymi predyspozycjami zawodowymi, a co więcej – nad perspektywą znalezienia zatrudnienia w danej branży. Przy obecnej sytuacji gospodarczej przeprowadzone rankingi niejednokrotnie wykazały, że największa liczba pracowników jest poszukiwana w sektorze usług logistycznych i transportowych.

22.07.2013

Bezpłatne kursy z matematyki przygotowujące do poprawki z matury

Uczelnia po raz kolejny organizuje DARMOWE kursy przygotowujące do poprawki z matematyki! Zaufaj wykwalifikowanej kadrze akademickiej, która gwarantuje rzetelne przygotowanie do egzaminu.

18.07.2013

Studia magisterskie, inwestycja w przyszłość

Czasy, w których matura gwarantowała stabilną, satysfakcjonującą pracę minęły już bezpowrotnie.

11.07.2013

Uczelnia blisko życia

W raporcie Międzynarodowej Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) opublikowanym w lutym 2013 roku, specjaliści ocenili rolę wrocławskich uczelni w kształceniu absolwentów i wpływ szkolnictwa wyższego na rozwój miasta. W 300 stronicowym raporcie skrytykowali szkoły wyższe za niewystarczającą współpracę z biznesem i przemysłem. Ale nie wszystkie uczelnie kształcą w oderwaniu od rzeczywistości. O Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, która wyposaża swoich studentów w pożądane na obecnym rynku pracy umiejętności piszą w raporcie: "MWSLiT umożliwia studentom nabywanie dodatkowej wiedzy i doszkalanie się. Wszyscy studenci mają praktyki w przedsiębiorstwach. Niepubliczna, ukierunkowana na biznes i przemysł Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, zapewnia firmom logistycznym wyszkolonych profesjonalistów. Większość studentów zatrudniona jest w sektorze logistycznym"

01.07.2013

Certyfikat Wiarygodna Szkoła

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu jako jedyna uczelnia na Dolnym Śląsku otrzymała certyfikat Wiarygodna Szkoła przyznawany od 2005r przez Akademickie Centrum Informacyjne. Certyfikat ten potwierdza wysokie standardy nauczania, zarówno kształcenia merytorycznego, jak i praktycznego. Ocenie została poddana oferta edukacyjna Uczelni, kadra dydaktyczna, współpraca zagraniczna, perspektywy zawodowe absolwentów, a także formy aktywności pozaedukacyjnej. Wyróżnionych zostało 45 placówek niepublicznych w Polsce.

24.06.2013

MWSLiT liderem wśród uczelni

12 czerwca 2013r. w Auli Leopoldina odbyła się uroczysta gala wręczenia certyfikatów dla uczelni wyższych uhonorowanych tytułem Uczelni Liderów 2013. Już po raz trzeci Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego wyróżniła szkoły wyższe, które dokładają wszelkich starań, aby kształcić studentów na najwyższym poziomie oraz zgodnie z kierunkami przyszłości. Komisji przewodniczy prof. zw. dr hab. Dariusz Rott – członek Rady Głównej Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a cały program certyfikacji odbywa się pod patronatem honorowym prof. Jerzego Buzka, posła Parlamentu Europejskiego.

23.06.2013

Nowości w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu

Branża TSL jest jedną z najprężniej rozwijających się obszarów gospodarki. Zapotrzebowanie na specjalistów wciąż wzrasta. Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu stawia na zawody przyszłości, rzetelnie przekazując wiedzę zarówno merytoryczną jak i praktyczną.

15.04.2013

Dni Otwarte MWSLiT

Wszystkich zainteresowanych studiami zapraszamy na Dni Otwarte organizowane przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu!

Budownictwo, kierunek zamawiany - MWSLiT Wrocław

29.07.2012

Zbuduj swoją przyszłość z MWSLiT - dofinansowanie dla studentów kierunku budownictwo

Specjalna oferta dla studentów rozpoczynających studia stacjonarne na nowopowstałym kierunku budownictwo w roku akademickim 2012/2013!

Studia dofinansowane przez Unię Europejską! Wsparcie unijne obejmuje cały okres trwania nauki!.

BUDOWNICTWO jak podaje Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego jest kierunkiem kluczowym dla polskiej gospodarki.

Budownictwo, kierunek zamawiany - MWSLiT Wrocław